PL
 
PL

Mylan na świecie

Zamknij

Prosimy wybrać jedną z naszych stron internetowych z poniższej listy.

 1. Afryka

  1. Republika Południowej Afryki
   1. English
 2. Ameryki

  1. Brazil
   1. Português brasileiro
  2. Kanada
   1. Français
   2. English
  3. Stany Zjednoczone
   1. English
 3. Azja

  1. Indie
   1. English
  2. Japonia
   1. 日本語
 4. Europa

  1. Austria
   1. Deutsch
  2. Belgia
   1. Français
   2. Nederlands
  3. Dania
   1. Dansk
  4. Finlandia
   1. Suomi
  5. Francja
   1. Français
  6. Grecja
   1. Ελληνικά
  7. Hiszpania
   1. Español
  8. Holandia
   1. Nederlands
  9. Irlandia
   1. English
  10. Niemcy
   1. Deutsch
  11. Norwegia
   1. Norsk
  12. Polska
   1. Polski
  13. Portugalia
   1. Português
  14. Republika Czeska
   1. Čeština
  15. Słowacja
   1. Slovenský
  16. Słowenia
   1. Slovenian
  17. Szwajcaria
   1. Deutsch
   2. English
  18. Szwecja
   1. Svensk
  19. Węgry
   1. Magyar
  20. Wielka Brytania
   1. English
  21. Włochy
   1. Italiano
 5. Rejon Pacyfiku

  1. Australia
   1. English
  2. Nowa Zelandia
   1. English

Mylan jest również dumny z prowadzenia działalności w następujacych krajach.

 1. Maroko
 2. Tajwan
 1. Singapur
Jul 1, 2014

Orientacja na innowacje

Orientacja na innowacje

Czy może zaskakiwać fakt, że wprowadzamy innowacje w produkcji leków generycznych?
Czy może zaskakiwać fakt, że nasz dział R&D liczy sobie ponad 2 600 naukowców, którzy każdego dnia pracują nad innowacyjnością naszych produktów?

Tak to zaskakujące. I z tego powodu postawiliśmy sobie za cel kontynuację szybkiego rozwoju przez kolejne 50 lat.


Rozwiązania naukowe

Obecnie nie tylko tworzymy biorównoważne wersje leków oryginalnych, które często są trudne w opracowaniu i formulacji. Dążymy do opracowywania ulepszonych wersji leków, aby nasze produkty wyróżniały się na tle konkurencji. Stosujemy innowacyjne rozwiązania w tworzeniu leków doustnych w postaci stałej, leków transdermalnych, iniekcyjnych, kremów, maści, leków antyretrowirusowych oraz leków z kilku innych kluczowych obszarów terapeutycznych.

Dlaczego? Bo wierzymy, że na każdą chorobę można znaleźć lekarstwo. Wierzymy, że każdą epidemię można powstrzymać a nad wszystkimi chorobami, tymi poważnymi i tymi mniej poważnymi, zapanować.


Wstrząs anafilaktyczny

Wstrząs anafilaktyczny, zagrażająca życiu reakcja alergiczna, stanowi poważny problem zdrowia publicznego. Przy wstrząsie anafilaktycznym liczy się każda minuta, a natychmiastowy dostęp do epinefryny i pomoc pogotowia ratunkowego mają kluczowe znaczenie. Opowiadamy się za zwiększeniem świadomości ryzyka wystąpienia wstrząsu anafilaktycznego oraz lepszym dostępem do leczenia, ponieważ nawet pojedynczy epizod anafilaksji bez dostępu do epinefryny może skończyć się tragicznie.


Leki antyretrowirusowe

Leki te stosowane są w terapii przeciw HIV/AIDS. Często leczenie wymaga zażywania przez pacjenta minimum trzech różnych leków, z których niektóre ulegają rozpadowi, jeżeli nie są przechowywane w temperaturze lodówkowej. Wiele miejsc najciężej dotkniętych epidemią znajduje się w gorących regionach Afryki lub w Indiach, gdzie dostęp do urządzeń chłodzących jest rzadkością. Dla takich regionów Mylan stworzył termostabilną wersję leku antyretrowirusowego, który nie wymaga przechowywania w niskich temperaturach.


Układ sercowo-naczyniowy

Zaangażowanie w walkę z chorobami układu sercowo-naczyniowego jest szczególnie bliskie naszym sercom. Za pomocą technologii transdermalnych stworzyliśmy samoprzylepne plastry, które podają leki drogą przezskórną.


Układ oddechowy

Opracowujemy terapie przeciw astmie i przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc (COPD/POCHP), które wykorzystują technologie oparte na inhalatorach z podaniem suchego proszku. Dowiedz się więcej o innych naszych oryginalnych produktach inhalacyjnych.


Dermatologia

Oprócz produkcji różnych form leków, od tabletek i kapsułek po strzykawki i plastry przezskórne, zajmujemy się również wytwarzaniem kremów i maści stosowanych w leczeniu schorzeń dermatologicznych. Nasze zaangażowanie w tę dziedzinę produkcji umocniło się w latach 90-tych ubiegłego wieku, kiedy to dokonaliśmy akwizycji firmy Bertek Pharmaceuticals. Obecnie oprócz produkcji wielu kremów, maści, sprayów i opatrunków kilka naszych produktów jest w fazie badań klinicznych i oczekuje na rejestrację.


Ośrodkowy układ nerwowy

Produkty Mylan są vice liderami rynku neurologicznego. Nasza innowacyjność powoduje, że jesteśmy liderami w produkcji leków trudnych w formulacji i wytwarzaniu które często stanowią podstawę leczenia poważnych chorób.Ostatnia aktualizacja  2018-05-14