PL
 
PL

Mylan na świecie

Zamknij

Prosimy wybrać jedną z naszych stron internetowych z poniższej listy.

 1. Afryka

  1. Republika Południowej Afryki
   1. English
 2. Ameryki

  1. Brazil
   1. Português brasileiro
  2. Kanada
   1. English
   2. Français
  3. Stany Zjednoczone
   1. English
 3. Azja

  1. Indie
   1. English
  2. Japonia
   1. 日本語
 4. Europa

  1. Austria
   1. Deutsch
  2. Belgia
   1. Français
   2. Nederlands
  3. Bułgaria
   1. България
  4. Dania
   1. Dansk
  5. Finlandia
   1. Suomi
  6. Francja
   1. Français
  7. Grecja
   1. Ελληνικά
  8. Hiszpania
   1. Español
  9. Holandia
   1. Nederlands
  10. Irlandia
   1. English
  11. Niemcy
   1. Deutsch
  12. Norwegia
   1. Norsk
  13. Polska
   1. Polski
  14. Portugalia
   1. Português
  15. Republika Czeska
   1. Čeština
  16. Rumunia
   1. Romanian
  17. Serbia
   1. Serbian Latin
  18. Słowacja
   1. Slovenský
  19. Słowenia
   1. Slovenian
  20. Szwajcaria
   1. Deutsch
   2. English
  21. Szwecja
   1. Svensk
  22. Węgry
   1. Magyar
  23. Wielka Brytania
   1. English
  24. Włochy
   1. Italiano
 5. Rejon Pacyfiku

  1. Australia
   1. English
  2. Nowa Zelandia
   1. English

Mylan jest również dumny z prowadzenia działalności w następujacych krajach.

 1. Maroko
 2. Tajwan
 1. Singapur
Oct 1, 2017

Mylan w odpowiedzi na choroby cywilizacyjne

Zapadalność na choroby cywilizacyjne, nazywane także „chorobami XXI wieku”, w ostatnich latach rośnie lawinowo. W trosce o zdrowie pacjentów, Mylan oferuje bogate portfolio preparatów, które umożliwiają chorym bezpieczną i skuteczną walkę z nadciśnieniem tętniczym, chorobą niedokrwienną serca, cukrzycą, niedoczynnością tarczycy, a także nowotworami.

Nowotwory szczególnie niebezpieczne

Według raportu Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, stan zdrowia Polaków w ostatnich latach uległ poprawie, jednak w porównaniu do obywateli innych państw Unii Europejskiej, wciąż jest niezadowalający. Obecna długość życia Polaków jest bowiem równa tej, jaka dla ogółu krajów UE występowała w 1999 roku, czyli aż 15 lat temu (*). Jedną z głównych przyczyn zgonów są choroby układu krążenia oraz nowotwory.

Grupą, którą w ostatnich latach częściej dotykają choroby XXI wieku są kobiety. Polski Krajowy Rejestr Onkologii podaje, że w ciągu ostatnich trzydziestu lat standaryzowane współczynniki zachorowalności na nowotwory wśród kobiet w Polsce wzrosły o około 60% (**). W przypadku mężczyzn natomiast, zachorowalność na nowotwory od dwóch dekad utrzymuje się na tym samym poziomie. Znaczący wzrost zapadalności na choroby cywilizacyjne notuje się także w przypadku takich schorzeń jak otyłość, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, alergie, cukrzyca czy miażdżyca.

Mądre wsparcie w profilaktyce i terapii

W Mylan zdajemy sobie sprawę, jak wielkim wyzwaniem są współczesne schorzenia cywilizacyjne, dlatego wspieramy pacjentów zarówno w ich profilaktyce, jak i leczeniu. Propagujemy prawidłowe nawyki żywieniowe i sportowe, a także oferujemy milionom pacjentów bogate portfolio preparatów stosowanych w terapii najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych.

W ofercie Mylan znajduje się ponad 80 preparatów dedykowanych terapii schorzeń układu sercowo-naczyniowego (***) , które zaliczają się do jednych z najczęściej występujących chorób XXI wieku. Stawiamy na innowacyjność i rozwijamy nowoczesne leki biopodobne, szczególnie do zastosowania w terapii antynowotworowej i leczeniu schorzeń autoimmunologicznych. Wszystko po to, by pacjenci na całym świecie mogli bezpiecznie i skutecznie leczyć współczesne schorzenia oraz cieszyć się życiem w dobrym zdrowiu i kondycji.

(*) Sytuacja zdrowotna ludności Polski i jej uwarunkowania, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, (red.) B. Wojtyniak i P. Goryński, Warszawa 2016

(**) Nowotwory złośliwe ogółem, Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych, http://onkologia.org.pl/nowotwory-zlosliwe-ogolem-2/

(***) QuintilesIMS MIDAS Sales Data: October 2015-September 2016