Nasza działalność biznesowa

Dzięki naszemu stale powiększającemu się portfolio, które należy do najbogatszych ofert w branży, możemy zapewniać 7 miliardom ludzi na świecie dostęp do leków najwyższej jakości. Jesteśmy nie tylko jedną z największych globalnych firm z branży leków generycznych i specjalistycznych, ale też jednym z największych światowych producentów substancji czynnych (API).

Produkty generyczne >

Nasze produkty generyczne należą do wielu kategorii terapeutycznych, mają różne formy dawkowania i systemy podawania, aby jak najlepiej wspomagać leczenie pacjentów.

Produkty specjalistyczne >

Opracowujemy, wytwarzamy i dostarczamy leki na receptę, aby pomagać pacjentom i lekarzom w walce z chorobami układu oddechowego, chorobami psychicznymi i poważnymi reakcjami alergicznymi.

Substancje czynne >

Produkujemy substancje czynne (API), czyli składniki odpowiedzialne za działanie terapeutyczne leków. Substancje te znajdują się w produktach należących do różnych kategorii terapeutycznych, w tym w lekach antyretrowirusowych stosowanych do walki z HIV/AIDS.

Partnerstwo >

Jak działamy, że udaje nam się zapewniać dostęp do leków najwyższej jakości 7 miliardom ludzi na świecie? W tym celu wykorzystujemy nasze partnerskie relacje ze środowiskiem medycznym, z władzami krajowymi, z sieciami sprzedaży detalicznej i hurtowej oraz z klientami instytucjonalnymi.
Ostatnia aktualizacja  2021-11-12