Nagłówek dotyczący kanałów dostępu firmy Mylan

Partnerstwo

Gdy Twoją misją jest zapewnienie 7 miliardom ludzi na świecie dostępu do leków najwyższej jakości to w jaki sposób to zrobisz?

Firma Mylan stosuje jeden globalny standard jakości we wszystkich zakładach i na wszystkich liniach produkcyjnych niezależnie od rynku.
W procesie produkcji i pakowania Mylan stosuje zaawansowane systemy testowania i monitorowania, dzięki którym nasze produkty spełniają wyśrubowane normy jakości.

Dzięki tym środkom możemy bezpiecznie budować rozległą sieć partnerskich relacji ze środowiskiem medycznym, z władzami różnych krajów, instytucjami oraz hurtową i detaliczną siecią sprzedaży zarówno na rynkach lokalnych jak i na rynku światowym.

Partnerstwo wypracowaliśmy sobie i pielęgnowaliśmy przez dekady. Dla nas zaufanie to nie tylko przestrzeganie rygorystycznych, obowiązujących na całym świecie standardów jakościowych. To przede wszystkim dbałość o ludzi, którym pomagamy tym, co robimy. Z takim samym szacunkiem i oddaniem traktujemy naszych partnerów.

Z każdym nowym partnerem nawiążemy długotrwałe relacje, a dbanie o ich jakość będzie naszym priorytetem. Bo dla nas liczy się obopólna korzyść ze wspólnej pracy.

Skoro lekarz przepisuje nasze leki, których produkcja i opracowanie są bardzo skomplikowane, to powinien mieć świadomość, że nasze zaangażowanie nie zmieni się nigdy, bez względu na to, czy chodzi o leki dla milionów ludzi, czy dla garstki potrzebujących osób, ponieważ naszym priorytetem są zawsze standardy jakości spełniające lub przewyższające standardy branżowe.

Komu służymy?

 • Ikonka lekarzy

  Lekarze

  Setki przedstawicieli firmy Mylan codziennie spotyka się z tysiącami lekarzy. Dzięki tym spotkaniom jesteśmy w stanie lepiej odpowiadać na potrzeby lekarzy i pacjentów i z jeszcze większym zaangażowaniem dostarczać wysokiej jakości leki.

  Wspieramy lekarzy także poprzez różne inicjatywy, takie jak nasz Program Wsparcia w Indiach. Program ten pomaga pacjentom dotkniętym HIV/AIDS zrozumieć swój stan zdrowia i pozostawać w stałym kontakcie z lekarzem nawet w przerwach pomiędzy terminami wizyt.

 • Klienci Instytucjonalni

  Klienci Instytucjonalni

  Do naszych klientów instytucjonalnych zaliczają się szpitale, domy opieki, instytucje dokonujące zakupów hurtowych, klienci sieciowi oraz apteki specjalistyczne. Współpracujemy także z wieloma największymi organizacjami zajmującymi się masowymi zakupami leków po to, aby nasze produkty były dostępne w każdym zakątku świata.
  Typy opakowań dostosowaliśmy do wymagań klientów instytucjonalnych np. opakowania dawek pojedynczych obejmują strzykawki, mini torebki z gotowym lekiem oraz fiolki jedno i wielodawkowe. Tak innowacyjne opakowania wspomagają kontrolę zapasów oraz ograniczają ryzyko błędów przy podawaniu leków.

 • Rządy

  Rządy

  Nasi rządowi partnerzy to głównie Indyjska Krajowa Organizacja Kontroli nad AIDS (NACO) oraz Krajowy Departament Zdrowia Republiki Południowej Afryki. W Indiach jesteśmy głównym dostawcą NACO w zakresie leków na HIV/AIDS i wspieramy cele tej organizacji dążące do powstrzymania i zmniejszenia epidemii HIV/AIDS poprzez działania prewencyjne, leczenie, opiekę i programy wsparcia. W RPA również jesteśmy jednym z czołowych dostawców leków na HIV/AIDS.

  Współpracujemy także z rządami na całym świecie poprzez inicjatywy polityczne mające na celu zwiększenie wykorzystania leków generycznych i poprawę dostępu do leków wysokiej jakości.

 • Detal

  Detal

  Zaopatrujemy w leki sieci krajowe i międzynarodowe, a także niezależne apteki a nasza seria materiałów edukacyjnych pomaga farmaceutom zapewniać pacjentom niezbędne informacje na temat najczęstszych dolegliwości i chorób.

 • Sprzedaż hurtowa firmy Mylan

  Hurt

  Relacje firmy Mylan ze sprzedawcami hurtowymi z całego świata to podstawa, dzięki której nasze leki są dostępne w blisko 145 krajach i terytoriach.

Ostatnia aktualizacja  2021-11-12