Nagłówek leki generyczne firmy Mylan

Dlaczego leki generyczne?

W firmie Mylan stosujemy jeden globalny standard jakości we wszystkim, co robimy.

Ponieważ nasze standardy nie są zwyczajne. Wewnętrzne służby naszej firmy przeprowadzają kontrolę wszystkich produktów od początku do końca. Niezależnie od tego, w jakiej części świata są one produkowane.

Dlaczego nasze standardy są takie wysokie? Bo naprawdę dbamy o ludzi, którym wytwarzane przez nas leki niosą pomoc. Zależy nam na zaufaniu lekarzy, farmaceutów i innych osób zajmujących się zawodowo opieką zdrowotną, a przede wszystkim zależy nam na zaufaniu pacjentów. Dlatego właśnie naszym hasłem jest „Our Mylan Is Your Mylan."

Jaki był pierwszy wyprodukowany przez nas lek generyczny? Penicylina G w 1966 r. Od tego czasu firma Mylan stosuje jeden globalny standard jakości we wszystkich zakładach i na wszystkich liniach produkcyjnych niezależnie od rynku.

Jak powstają leki generyczne w firmie Mylan?

 • Monitorowanie leków

  Zaawansowane systemy monitorowania

  Choć nie jest to wymagane, Mylan stosuje najnowocześniejsze systemy monitorowania, które mogą automatycznie oceniać i odrzucać produkty, które nie spełniają wymogów technicznych. Ta zaawansowana technologia służy do automatycznego usuwania wadliwych produktów z produkcji lub linii pakowania.
 • Kontrola jakości substancji czynnych.

  Kontrola jakości substancji czynnych.

  Kontrola jakości zaczyna się już od samego początku. Mylan stosuje uznane procesy testowania i weryfikacji, aby zapewniać odpowiednio wysoką jakość substancji czynnych wykorzystywanych w naszych lekach.
 • Badania stabilności

  Badania stabilności

  Mylan prowadzi restrykcyjne badania stabilności, aby zapewnić swoim lekom skuteczność działania , czystość i szybkość uwalniania w okresie ich terminu ważności.

 • Audyty GMP ( Dobra Praktyka Wytwarzania)

  Zobowiązanie względem farmaceutów

  Klienci liczą na waszą pomoc i radę. To jeden z powodów, dla których firma Mylan stosuje ten sam globalny standard jakości we wszystkich zakładach i na wszystkich liniach produkcyjnych niezależnie od rynku.
 • Wymogi Farmakopei Amerykańskiej

  Zobowiązanie względem lekarzy

  Aby umożliwić lekarzom leczenie pacjentów za pomocą leków najwyższej jakości, Mylan stosuje zaawansowane systemy testowania i kontroli, dzięki którym każdy produkt spełnia kryteria zgodne z wymogami ustanowionymi przez różne organizacje wyznaczające standardy jakościowe na całym świecie.
Ostatnia aktualizacja  2018-05-14