Nagłówek leki generyczne firmy Mylan

Nasza misja

Innowacyjność to fundament kultury Mylan. Dzięki niej każde wyzwanie otwiera nas na nowe możliwości. Zatrudniamy tysiące naukowców i badaczy na całym świecie, którzy podejmują ambitne wyzwania i nieustannie pracują, by sprostać potrzebom jakie współczesnemu systemowi ochrony zdrowia stawia ludzkość.

Czy to nie zaskakujące, że firma produkująca wysokiej jakości leki generyczne tak świetnie rozwija się w dziedzinie innowacji? Oto fakty: w 1984 r. jako pierwsza firma generyczna opatentowaliśmy nowy lek. Obecnie nie tylko tworzymy biorównoważne wersje leków oryginalnych, ale także ulepszamy nasze leki, by wyróżnić je na tle konkurencji.

Aby stale się rozwijać, zbudowaliśmy organizację, której siłą jest zróżnicowanie, jak również wyjątkowe zdolności do współpracy.

Prawdziwie globalna kultura
Jako globalna firma postanowiliśmy zbudować dział badań i rozwoju tak, aby jak najlepiej wykorzystać siłę i potencjał każdej lokalnej kultury i każdego pracownika. Działanie w wielu strefach czasowych stało się naszym atutem. Efekt: międzynarodowy zespół, świadomy lokalnych i globalnych wyzwań w zakresie zdrowia. Ponieważ pracujemy razem, czas stał się naszym sprzymierzeńcem: gdy zespół w jednej części świata kończy pracę, kontynuuje ją następny.
W ten sposób w firmie Mylan badania i rozwój nigdy nie ustają.

Co wyróżnia firmę Mylan
Naszym zdaniem, dzięki takiemu modelowi działania jesteśmy bardziej elastyczni i możemy nieustannie zwiększać swoją ofertę, która obejmuje leki wziewne, biopodobne, iniekcyjne, onkologiczne, neurologiczne oraz innowacyjne produkty do leczenia HIV/AIDS.
Dzięki wielokulturowemu doświadczeniu, szybko uświadomiliśmy sobie, że żadne centrum badawcze nie działa jak samotna wyspa. Za skomplikowanymi wyliczeniami i badaniami, stoi jedna prosta prawda: wspólna praca to więcej niż suma indywidualnych działań.Ostatnia aktualizacja  2021-04-01