Poznaj Viatris

Mylan jest teraz częścią Viatris, nowej globalnej firmy farmaceutycznej, której celem jest umożliwienie ludziom zdrowszego życia na każdym jego etapie.

Chociaż strona internetowa Mylan pozostaje na razie aktywna, zachęcamy do odwiedzenia strony Viatris, aby dowiedzieć się więcej o naszym zaangażowaniu w zwiększanie dostępu do wysokiej jakości leków dla pacjentów, kiedykolwiek i gdziekolwiek ich potrzebują.

Oct 12, 2015

Isoptin SR 120mg, ulotka dla pacjentów w języku polskim

Isoptin SR 120mg, ulotka dla pacjentów w języku polskim

„W związku z okresowym brakiem produktu leczniczego Isoptin SR 120,  zwróciliśmy się do Ministra Zdrowia o zgodę na sprowadzenie serii tego leku z Bułgarii w opakowaniach obcojęzycznych (język bułgarski na opakowaniach i ulotkach). Po uzyskaniu takiej zgody, opakowania te zostały sprowadzone do Polski i mogą być jeszcze dostępne w niektórych aptekach lub hurtowniach farmaceutycznych.
 
Uprzejmie informujemy wszystkich pacjentów, hurtownie farmaceutyczne, farmaceutów oraz lekarzy, aby korzystali z ulotki leku Isoptin SR 120 mg w języku polskim dostępnej tutaj: http://www.mylan.com.pl/pl-pl/produkty/produkty-mylan-epd
 
Ulotka leku jest również dostępna poprzez bezpłatną infolinię nr tel. 800 706 848
 
Jak uzyskać dostęp do ulotki Isoptin SR, 120mg tabletki powlekane  - 
Należy zadzwonić na bezpłatną infolinię nr telefonu: 800 706 848 i postępować zgodnie z podaną instrukcją (wybrać 1) - na klawiaturze telefonu należy wpisać następujący numer: 476784677# - po połączeniu należy odsłuchać informację głosową na temat leku Isoptin SR 120.”Ostatnia aktualizacja  2021-04-01