Poznaj Viatris

Mylan jest teraz częścią Viatris, nowej globalnej firmy farmaceutycznej, której celem jest umożliwienie ludziom zdrowszego życia na każdym jego etapie.

Chociaż strona internetowa Mylan pozostaje na razie aktywna, zachęcamy do odwiedzenia strony Viatris, aby dowiedzieć się więcej o naszym zaangażowaniu w zwiększanie dostępu do wysokiej jakości leków dla pacjentów, kiedykolwiek i gdziekolwiek ich potrzebują.

Mar 15, 2020

WAŻNY KOMUNIKAT - Przesyłanie faktur i korespondencji do Mylan

W związku z nadzwyczajną sytuacją wywołaną istotnym zagrożeniem epidemiologicznym, mając na względzie obowiązek zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy naszym pracownikom i odwiedzającym nasze biuro osobom, podjęliśmy, w trybie natychmiastowym, decyzję o prowadzeniu naszej działalności w sposób zdalny, bez obecności pracowników na terenie naszego biura. 

W związku z taką organizacją pracy nie będzie możliwy bieżący odbiór korespondencji otrzymywanej w formie papierowej. 

Mając zatem na względzie utrzymanie ciągłości procesów biznesowych prosimy o przesyłanie faktur i pozostałej korespondencji drogą elektroniczną: 

• faktur na adres efaktury@mylan.com 

• wszelkiej pozostałej korespondencji na adres: recepcja@mylan.com 

W razie pytań prosimy o kontakt z Recepcją Mylan pod numerem 22 546 46 00 – numer ten jest przekierowany i będzie obsługiwany w godzinach 8-16.
Kontakt w sprawie działań niepożądanych: +48 887 444 515 (24h).Ostatnia aktualizacja  2021-04-01