Informacje o firmie Mylan

Misja firmy Mylan

Celem firmy Mylan jest ustanawianie nowych standardów w opiece zdrowotnej. Pracując wspólnie na całym świecie zapewniamy 7 miliardom ludzi dostęp do leków najwyższej jakości:
  • Jesteśmy innowacyjni, aby sprostać niezaspokojonym potrzebom.
  • Z niezawodności i usług najwyższej klasy uczyniliśmy już nawyk.
  • Robimy to, co należy, nie to co łatwe.
  • Dzięki naszej pasji jesteśmy liderem światowego rynku farmaceutycznego i wpływamy na jego przyszłość.
Misja Mylan

Nasze wartości

Matka i córka śmieją się.

Innowacyjność
Działamy niekonwencjonalnie, mamy wizję i jesteśmy odważni. Dostrzegamy to, co inni przeoczyli. Widzimy możliwości i realizujemy je. Uwielbiamy rzucać wyzwanie istniejącemu status quo. Wprowadzamy nowe i skuteczniejsze rozwiązania, by pomagać ludziom na całym świecie cieszyć się lepszą jakością życia. Odwagę by być siłą napędową konstruktywnych zmian mamy zakodowaną w genach.

Uczciwość
Uczciwość to podstawa. W każdej sytuacji zachowujemy się odpowiedzialnie. Wyznaczamy wysokie standardy, od których nigdy nie odstępujemy. Ta bezkompromisowa postawa etyczna pomaga nam zachować najwyższą jakość naszych produktów, bezpieczeństwo naszych pracowników i chronić środowisko.

Niezawodność
Godni zaufania. Niezawodni. Zawsze tacy jesteśmy, jakkolwiek by tego nie nazwać . Dążymy do realizacji zobowiązań bez względu na okoliczności. Dlatego właśnie nie tylko ludzie z naszego otoczenia ale i ci z najdadalszych zakątków świata liczą na firmę Mylan.

Służba innym
Rozumiemy, że „to nie o nas tu chodzi", ale o pomoc innym. I wierzymy, że nie ma sytuacji, której nie sprostamy. Podejmiemy każde działanie, będziemy nieprzerwanie pracować, pokonamy wszelkie przeciwności i dołożymy najwyższych starań, aby spełnić potrzeby tych, którzy na nas liczą. Dostarczamy produkty i uslugi najwyżsej jakości.

Praca zespołowa
Razem możemy biec szybciej, sięgać wyżej i osiągać więcej niż mógłby każdy z nas z osobna. Cieszymy się z możliwości współpracy, ponieważ ona pobudza, poszerza horyzonty i wzmacnia. Gdy łączymy siły i przesuwamy granice, możemy przenosić góry.

Ostatnia aktualizacja  2021-04-01